تبلیغات
سرویس کامل جهیزیه و چیدمان منزل با انواع ترمه
لینکستان

نام,ایده,طرح و روش ابتکاری و انحصاری در عرصه فرهنگ و آموزش است که برای اولین بار در ایران و حتی جهان!! ابداع و در ((سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران)) به ثبت رسیده است .به شماره ثبت{9389و}
هدف نهائی << روز آموز>> آن است که((نکات کلیدی و اصلی علوم,فنون و دانستنیهای کاربروی و مورد نیاز قاطع زندگی برای نیل به <<هدف>>- که آرزوی بزرگ هر معلمی است-از <<تقویم>> (به عنوان در دسترس ترین و پر تکرار ترین مکتوب روزمره که روزهای سال را برنامه ریزی کرده است).<<شیوه جدید یارگیری لایتنر>>(که با تکرارهای منظم,موثر و حساب شده اش, نمی گذارد فراموشی اتفاق افتد)و <<روش سئوال و جواب>>(که بهترین روش برای تثبیت آموخته ها,یادگیری نکات اصلی و استدلالی کردن ذهن است),بعنوان <<برنامه>>استفاده شده است.
<<زمان نیل به هدف>>-با توجه به <<تقویم>>-((یک سال)) در نظر گرفته شده است که البته می توان آن را به ((یک ماه,سه ماه,شش ماه)) هم کاهش داد!
چنانچه قرار باشد ((روز آموز)) را در طول ((یک سال))تمام کنید,فقط به روزی 15 دقیقه مطالعه نیاز دارید که اگر روزانه 180 دقیقه(3 ساعت)وقت صرف ((روز آموزی)) کنید در ((یک ماه ))به اتمام خواهد رسید.زمان بندی مطالعه بر حسب مدت ماه را به تناسب وقتتان در نظر بگیرید.
((بی نیاز کردن خواننده از تهیه تقویم و سر رسیدی معمولی)),قطع جیبی و سهولت حمل و استفاده در هر مکان و زمان)),((بهینه سازی زمان,هزینه و انرژی به سبب استفاده از اوقات فراغت,ارزان بودن و آسان بودن)),((خود آموز بودن))و ....
از سایر ویژگیها و مزایای طرح ابتکاری و انحصاری<<روز آموز>> است.
<<روز آموز>>از حاشیه ها و موضوعات و مطالب کم کاربرد و غیر ضروری اجتناب کرده و فقط به نکات کلیدی و اصلی علوم و فنون کاربردی پرداخته و خواهد پرداخت؛نکات و مطالبی که واقعا مورد نیاز بوده و در زندگی روزمره همگان کاربرد داشته باشد.
تا کنون <<روزآموزهائی>>در زمینه های زبان انگلیسی,قرآن و حدیث به چاپ رسیده و مورد استقبال با شکوه اهالی فرهنگ و آموزش واقع شده است.
و همانگونه که در تعریف <<هدف روز آموز>>آمده است:با توکل به خداوند رحمان و استعانت از درگه حضرتش در زمینه تمام(( علوم,فنون و دانستنیهای کاربردی و مورد نیاز قاطع زندگی روزمره))مانند:بهداشت و سلامت,حقوق,کامپیوتر,زبان,دین,راهنمائی و رانندگی,ادبیات,تاریخ,ریاضیات و...
و کمک درسی مقاطع تحصیلی,<<روز آموز>> منتشر خواهد شد.


قیمت روز آموز های زبان
1-مکالمه,لغت و اصطلاح-عمومی در قالب تقویم
2-لغت و اصطلاح-متوسط در قالب تقویم
3-لغت و اصطلاح -پیشرفته در قالب تقویم
4-گرامر در قالب تقویم

قیمت روز آموز های غیره
5-روز آموز حدیث در قالب تقویم هر ماه از یکی از ائمه های اطهر
6-روز آموز قرآن در قالب تقویم هر روز یکی از آیات نورانی قرآن همراه با معنی
7-روز آموز نهج البلاغه در قالب تقویم از حکمت های زندگی ساز حضرت علی (ع)

هرکدام فقط به قیمت 1650 تومان قابل دسترسی می باشد.
مطمئنا از خرید پشیمان نخواهید شد.

حتی در صورت نیاز می توانید در یک منزل هر 4 سری را در دسترس داشته باشید و با دیگر اعضای خانواده تبادل کنید.
اگر سوالی در رابطه با محصول دارید یا می خواهید برای خرید اقدام کنید با ما تماس بگیرید.

0913-602-8220

اگر از من بپرسید به یکبار امتحان کردن می ارزد.

من خودم به شخصه مربی زبان برای کودک هستم ولی چون همیشه احتیاج به این داشتم که فلش کارت های تافل را همراه داشته باشم و سختی این که این همه برگ فلش را همراه داشته باشم که اگر یکی از آنها گم بشود یا به هم بریزد خودتان می دانید چه دردسری است و من این مشکل را از سر خود باز کردم.ولی در این روز آموز در قالب تقویم همان لغات و اصطلاحات و گرامر و ... فلش کارت ها از آسان تا پیشرفته قرار داده شده است بدون اینکه در برگه های جداگانه باشد و به صورت یک تقویم کوچک همیشه در دسترس شما است.و می توانید در لحظه های انتظار مانند تاکسی و واحد اتوبوس رانی یا انتظار در مطب پزشک یا ... به راحتی از آن استفاده کنید.مطمئن هستم اگر پیشقدم شوید خودتان به دوستان و همکاران و خواهر و برادر و ... پیشنهاد خرید را می کنید.

[ یکشنبه 29 فروردین 1389 ] [ 18:26 ] [ صدف سادات خیام نکوئی ]
درباره وبلاگ

امار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب